Pembe Kuvars Taşlı Kolye

Pembe kuvars sevgi ve şefkat anlamına gelir. Taşlar ve ilişkiler söz konusu olduğunda, pırlanta değil, resmi olarak "aşk taşı" olan pembe kuvarstır.  Evrensel sevgi özellikleri ve pek çok farklı iyileştirme yeteneği nedeniyle her zaman yanınızda bulundurmanız gereken bir taştır.
 
İlişkileri iyileştirmeye, güçlendirmeye yardımcı olur ve  kalp çakrasını açar.  Koruyucu özelliği nedeniyle tarih boyunca anne adaylarının hamileliklerinde pembe kuvars kullandığına dair kayıtlar vardır. Bir yastığın altına konulduğunda hoş rüyalar getirdiği söylenir; kalbinizin yakınındaki bir kolye ucuna takıldığında stresi azalttığı söylenir.
Tükendi
Stoğa gelince haber ver
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Materyal: 925 ayar Gümüş

Kaplama: 18k pembe altın/Rose (sarı altın seçeneği tükenmiştir)

Taş: 5x7 mm pembe kuvars , 1 adet 2mm, 2 adet 1,5 mm zirkon

Zincir: 45 cm, 5 cm uzatma/ayarlama bölümü

Bakım: Tüm takılar zaman ve kullanımla eskir, renkleri solar, kaplamaları dökülebilir. Kaçınılmaz olan bu süreci yavaşlatmak birkaç basit önlemle mümkündür. Takılarınızı banyo yaparken, plajda, spor yaparken kullanmaktan, aseton, parfüm, saç spreyi, deterjan gibi kimyasal içerikli ürünlerle temasından kaçınınız. Kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir kutuda saklayınız. Takılarınızı günlük temizliğini yumuşak kuru bir bezle nazikçe yapabilirsiniz. Altın kaplama ve oksitlenmiş ürünlerin profesyonel temizliği ve yeniden kaplanması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Sipariş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş gününde kargonuz teslim edilir. 

Ürün elinize geçtikten sonraki 15 gün içerisinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınızda iade tutarını görebilirsiniz. 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER