Beş Taşlı Kolye

Aytaşı ve Turmalin Taşlı Kolye

Ay'ın pırıltısını yansıttığı söylentisinden dolayı bu ismi alan Aytaşı içsel büyüme ve güç taşıdır. Duygusal dengesizliği ve stresi yatıştırır, duyguları dengeleyerek sakinlik sağlar. Sezgiyi geliştirir, aşk ve iş konularında ilhamı, başarıyı ve iyi şansı teşvik eder. 

Pembe turmalin, korkuyla baş etmekte güçlük çeken, anksiyeteden muzdarip olan veya içlerindeki kaosu ve korkuyu iyileştirmelerine yardımcı olacak bir şeye ihtiyaç duyan insanlar için çok değerlidir. Bu taş, insanlık sevgisini ve insancıllığı temsil eder. Başkalarına karşı sempati geliştirmek için giyilir. Daha iyi dinlemeyi ve anlamayı teşvik ettiği için şifacılar ve danışmanlar için mükemmel bir taştır. Koşulsuz sevgi ve dostluk erdemini taşır.

 
Tükendi
Stoğa gelince haber ver
Seçiniz
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Materyal: 925 ayar Gümüş

Kaplama: 18k sarı altın, 18k pembe altın ya da kaplamasız gümüş(Lütfen seçiminizi yapınız)

Taş: 3 adet 6x3 mm aytaşı, 2 adet 3mm Pembe turmalin

Zincir: 45 cm, 5cm uzatma/ayarlama bölümü

Bakım: Tüm takılar zaman ve kullanımla eskir, renkleri solar, kaplamaları dökülebilir. Kaçınılmaz olan bu süreci yavaşlatmak birkaç basit önlemle mümkündür.

Takılarınızı banyo yaparken, plajda, spor yaparken kullanmaktan, aseton, parfüm, saç spreyi, deterjan gibi kimyasal içerikli ürünlerle temasından kaçınınız.  Kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir kutuda saklayınız.

Takılarınızı günlük temizliğini yumuşak kuru bir bezle nazikçe yapabilirsiniz. Altın kaplama ve oksitlenmiş ürünlerin profesyonel temizliği ve yeniden kaplanması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Sipariş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş gününde kargonuz teslim edilir. 

Ürün elinize geçtikten sonraki 15 gün içerisinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınızda iade tutarını görebilirsiniz. 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER