Güneş Taşı Kolye

Teninde güneşin sıcaklığını hissetmek, güneş enerjisiyle dolmak ve sonsuz bir yaz şarkısını yanında tutmak isteyenler için Güneş Taşı ☀️Altın turuncu sıcaklığı, ışıltılı katmanları ve ışığa yakalandığında yanardöner stili ile Güneş Taşı kalbinizi pozitif enerjiyle doldurur, iyi şansı çeker. Tıpkı güneş altında durmanın yaşam enerjisi vermesi gibi Güneş Taşı da anında ruh hali aydınlatıcıdır. 


Güneştaşı kristallerinin kalbe giden bir yol oluşturduğu, onu genişlettiği ve varlığınızı neşeyle doldurduğu söylenir. İyi şans getirmesiyle ünlüdür. Çok çalışıp enerjileri için bu taşa dokunduğunuzda, çabalarınız büyüyebilir ve avantajlı sonuçlar size gelebilir.

750.00
Seçiniz
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Materyal: 925 Ayar Gümüş

Kaplama: 18k pembe altın, 18k sarı altın ya da kaplamasız gümüş (Lütfen seçiminizi yapınız)

Taş: 7mm güneş taşı

Zincir: 45cm, 5cm uzatma/ayarlama bölümü

Bakım: Tüm takılar zaman ve kullanımla eskir, renkleri solar, kaplamaları dökülebilir. Kaçınılmaz olan bu süreci yavaşlatmak birkaç basit önlemle mümkündür. Takılarınızı banyo yaparken, plajda, spor yaparken kullanmaktan, aseton, parfüm, saç spreyi, deterjan gibi kimyasal içerikli ürünlerle temasından kaçınınız.  Kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir kutuda saklayınız.

Takılarınızı günlük temizliğini yumuşak kuru bir bezle nazikçe yapabilirsiniz. Altın kaplama ve oksitlenmiş ürünlerin profesyonel temizliği ve yeniden kaplanması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Sipariş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş gününde kargonuz teslim edilir. 

Ürün elinize geçtikten sonraki 15 gün içerisinde  iade edebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınızda iade tutarını görebilirsiniz. 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER