Sitrin Taşlı Kolye

Yüzlerce yıldır romantizmin, pozitifliğin ve mutluluğun simgesi olan Sitrin, canlı rengiyle çoğu kıyafetiniz için mükemmel bir tamamlayıcıdır.
 
Sitrin taşları, sıcak renkleri nedeniyle sıcaklık, güneş ve aydınlanma imgelerini çağrıştırır. Bu, onu hem duygusal hem de fiziksel rahatsızlıklar için birçok iyileştirici özelliğe sahip bir kristal yapar.
 
Sitrinin iyileştirici özellikleri, sindirimi iyileştirmeyi ve dayanıklılığı güçlendirmeyi içerir. Eski zamanlarda şifacılar bu taşları toksinleri vücuttan arındırmak, kan dolaşımını iyileştirmek ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için kullandılar. Sitrin'i mücevher formundaki doğal bir spa olarak düşünebilirsiniz:)
 
Tarih boyunca sitrin taşları, para çektiğine inanıldığı için 'tüccar taşı' olarak biliniyordu. Feng shui'de sitrin, zenginlik ve servet getiren bir taştır.

295.00
Seçiniz
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Materyal: 925 ayar Gümüş

Kaplama: 18k pembe altın ya da 18k sarı altın (Lütfen seçiminizi yapınız)

Taş: 8mm doğal sitrin

Zincir: 50cm, 5cm uzatma/ayarlama bölümü

Bakım: Tüm takılar zaman ve kullanımla eskir, renkleri solar, kaplamaları dökülebilir. Kaçınılmaz olan bu süreci yavaşlatmak birkaç basit önlemle mümkündür. Takılarınızı banyo yaparken, plajda, spor yaparken kullanmaktan, aseton, parfüm, saç spreyi, deterjan gibi kimyasal içerikli ürünlerle temasından kaçınınız.  Kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir kutuda saklayınız. Takılarınızı günlük temizliğini yumuşak kuru bir bezle nazikçe yapabilirsiniz. Altın kaplama ve oksitlenmiş ürünlerin profesyonel temizliği ve yeniden kaplanması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Sipariş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş gününde kargonuz teslim edilir. 

Ürün elinize geçtikten sonraki 15 gün içerisinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınızda iade tutarını görebilirsiniz. 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER