Ametist Taşlı Kolye

Ametist doğal bir sakinleştiricidir, stresi ve gerginliği giderir, sinirliliği yatıştırır, ruh hali değişimlerini dengeler, öfkeyi, korkuyu ve kaygıyı giderir. Üzüntü ve kederi hafifletir, olumsuzluğu giderir. Ametist ruhsal farkındalığı harekete geçirir, sezgiyi açar ve psişik yetenekleri geliştirir.

700.00
Seçiniz
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Materyal: 925 ayar Gümüş

Kaplama: 18k pembe altın ya da 18k sarı altın(Lütfen seçiminizi yapınız)

Taş: 5x7 mm ametist , 1 adet 1,5mm, 2 adet 1,4mm zirkon

Zincir: 45cm, 5cm uzatma/ayarlama bölümü 

Bakım: Tüm takılar zaman ve kullanımla eskir, renkleri solar, kaplamaları dökülebilir. Kaçınılmaz olan bu süreci yavaşlatmak birkaç basit önlemle mümkündür. Takılarınızı banyo yaparken, plajda, spor yaparken kullanmaktan, aseton, parfüm, saç spreyi, deterjan gibi kimyasal içerikli ürünlerle temasından kaçınınız. Kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir kutuda saklayınız. Takılarınızı günlük temizliğini yumuşak kuru bir bezle nazikçe yapabilirsiniz. Altın kaplama ve oksitlenmiş ürünlerin profesyonel temizliği ve yeniden kaplanması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Sipariş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş gününde kargonuz teslim edilir. 

Ürün elinize geçtikten sonraki 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınızda iade tutarını görebilirsiniz. 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER