Aquamarin Taşlı Kolye

Akuamarin, kristal mavisi suların saflığını ve denizin getirdiği rahatlama ve dinginlik hissini çağrıştırır. Taşı üzerinde taşıyana güven, mutluluk ve cesaret hisleri verir. Aynı zamanda doğrudan kalpten gelen net iletişimin temsilcisidir.

Antik çağda, akuamarinin deniz kızlarının hazinesi olduğuna inanılıyordu. Denizciler, açık sularda iyi şans için taşı bir tılsım olarak kullandılar. Taş aynı zamanda koruma ve korkusuzluk sembolü olarak da kullanılmıştır.

Günümüzde akuamarin bir cesaret taşı olarak görülür ve insanların topluluk önünde konuşma korkusu gibi iletişimle ilgili her türlü endişenin üstesinden gelmesine yardımcı olur.

 

Kolyelerimiz 925 ayar gümüş üzeri yüksek kalitede altın kaplamadır. 

850.00
Seçiniz
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Materyal: 925 ayar Gümüş

Kaplama: 18k pembe altın, 18k sarı altın ya da kaplamasız gümüş(Lütfen seçiminizi yapınız)

Taş: 8mm doğal aquamarine 

Zincir: 50cm, 5cm uzatma/ayarlama bölümü

Bakım: Tüm takılar zaman ve kullanımla eskir, renkleri solar, kaplamaları dökülebilir. Kaçınılmaz olan bu süreci yavaşlatmak birkaç basit önlemle mümkündür. Takılarınızı banyo yaparken, plajda, spor yaparken kullanmaktan, aseton, parfüm, saç spreyi, deterjan gibi kimyasal içerikli ürünlerle temasından kaçınınız.  Kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir kutuda saklayınız. Takılarınızı günlük temizliğini yumuşak kuru bir bezle nazikçe yapabilirsiniz. Altın kaplama ve oksitlenmiş ürünlerin profesyonel temizliği ve yeniden kaplanması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Sipariş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş gününde kargonuz teslim edilir. 

Ürün elinize geçtikten sonraki 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınızda iade tutarını görebilirsiniz. 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER