Yeşim Taşlı Kolye

Kalbinize ve hayatınıza daha fazla sevgi ve denge getirmek istiyorsanız cevap güçlü, dışa doğru akan enerjiye sahip yeşim taşı olabilir. 

Yeşimin büyümeye ilham veren etkileri, taşın en ünlü rengi olan yeşil ile anılır. Açık veya koyu gölgeler bize toprak anayı ve iyileştirici enerjilerini hatırlatır. Taşı takmak, bu enerjileri kendi enerji alanınıza çekebilir; bu da, kentsel bir ortamda yaşıyorsanız onu harika bir seçenek haline getirir.

Yeşim kristali, kendi harika enerjilerini hayatınıza ve etrafınızdaki alana getirmenin yanı sıra, negatif enerjileri neşe ve sevgiyi teşvik eden pozitif enerjilere dönüştürme yeteneğine de sahiptir. Sakinleştirici ve uyumlu olan taş, duygusal ve fiziksel yaralanmalardan ve hastalıklardan iyileşmenize de yardımcı olabilir.

 

Seçiniz
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Materyal: 925 Ayar Gümüş

Kaplama:18k pembe altın, 18k satı altın ya da kaplamasız gümüş (Lütfen seçiminizi yapınız)

Taş: 7 mm doğal Yeşim Taşı

Zincir: 45cm, 5cm uzatma/ayarlama bölümü

Bakım: Tüm takılar zaman ve kullanımla eskir, renkleri solar, kaplamaları dökülebilir. Kaçınılmaz olan bu süreci yavaşlatmak birkaç basit önlemle mümkündür. Takılarınızı banyo yaparken, plajda, spor yaparken kullanmaktan, aseton, parfüm, saç spreyi, deterjan gibi kimyasal içerikli ürünlerle temasından kaçınınız.  Kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir kutuda saklayınız.

Takılarınızı günlük temizliğini yumuşak kuru bir bezle nazikçe yapabilirsiniz. Altın kaplama ve oksitlenmiş ürünlerin profesyonel temizliği ve yeniden kaplanması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Sipariş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş gününde kargonuz teslim edilir. 

Ürün elinize geçtikten sonraki 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınızda iade tutarını görebilirsiniz. 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER