Krizopras Taşlı Kolye

Venüs taşı olarak bilinen krizopras mutluluğu ve sağduyuyu temsil eder. Üzerinde taşıdığınızda mutluluk, neşe, iyimserlik getirmesiyle ünlüdür. Krizopras taşını kristal dünyasının antidepresanı olarak görebilirsiniz.

400.00
Seçiniz
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Materyal: 925 ayar Gümüş

Kaplama: 18k sarı altın, 18k pembe altın ya da kaplamasız gümüş

Taş: 4 mm krizopras

Zincir: 45 cm, 5cm uzatma/ayarlama

Bakım: Tüm takılar zaman ve kullanımla eskir, renkleri solar, kaplamaları dökülebilir. Kaçınılmaz olan bu süreci yavaşlatmak birkaç basit önlemle mümkündür. Takılarınızı banyo yaparken, plajda, spor yaparken kullanmaktan, aseton, parfüm, saç spreyi, deterjan gibi kimyasal içerikli ürünlerle temasından kaçınınız. Kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir kutuda saklayınız. Takılarınızı günlük temizliğini yumuşak kuru bir bezle nazikçe yapabilirsiniz. Altın kaplama ve oksitlenmiş ürünlerin profesyonel temizliği ve yeniden kaplanması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Sipariş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş gününde kargonuz teslim edilir. 

Ürün elinize geçtikten sonraki 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınızda iade tutarını görebilirsiniz. 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER