Aytaşı ve İnci Gümüş Kolye

Ay'ın pırıltısını yansıttığı söylentisinden dolayı bu ismi alan Aytaşı içsel büyüme ve güç taşıdır. Duygusal dengesizliği ve stresi yatıştırır, duyguları dengeleyerek sakinlik sağlar. Sezgiyi geliştirir, aşk ve iş konularında ilhamı, başarıyı ve iyi şansı teşvik eder. 

Sakinleştirici etkisinden dolayı öfke sorunu olan kişilerin inci takması tavsiye edilir. Ayrıca depresyon, ruhsal bozukluklara iyi gelir, hafızayı geliştirir ve bireylerin zekasını geliştirir. Giyen kişiye özgüven sağlar.

Tükendi
Stoğa gelince haber ver
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Materyal: 925 ayar Gümüş

Taş: 3 adet 6x3 mm aytaşı, 2 adet 3mm inci

Zincir: 45 cm, 5cm uzatma/ayarlama bölümü

Bakım: Tüm takılar zaman ve kullanımla eskir, renkleri solar, kaplamaları dökülebilir. Kaçınılmaz olan bu süreci yavaşlatmak birkaç basit önlemle mümkündür.

Takılarınızı banyo yaparken, plajda, spor yaparken kullanmaktan, aseton, parfüm, saç spreyi, deterjan gibi kimyasal içerikli ürünlerle temasından kaçınınız.  Kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir kutuda saklayınız.

Takılarınızı günlük temizliğini yumuşak kuru bir bezle nazikçe yapabilirsiniz. Altın kaplama ve oksitlenmiş ürünlerin profesyonel temizliği ve yeniden kaplanması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Sipariş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş gününde kargonuz teslim edilir. 

Ürün elinize geçtikten sonraki 15 gün içerisinde  iade edebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınızda iade tutarını görebilirsiniz. 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER