Güneş ve Üç Yıldız Kolye

Gökyüzünün büyüsünü yansıtan Gökyüzü Koleksiyonu tek başına ya da üst üste giyilmek üzere tasarlanmış parçalarla günlük gardrobunuza mükemmel seçenekler sunuyor.Gökten ilham alan parçalarla ışıldayın.

Tükendi
Stoğa gelince haber ver
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Materyal: 925 ayar gümüş

Taş: 3 adet 1,5 mm zirkon

Kaplama: 18k altın

Zincir uzunluğu: 45cm, 40-45 cm arası ayarlanabilir.

 

Bakım: Tüm takılar zaman ve kullanımla eskir, renkleri solar, kaplamaları dökülebilir. Kaçınılmaz olan bu süreci yavaşlatmak birkaç basit önlemle mümkündür.

Takılarınızı banyo yaparken, plajda, spor yaparken kullanmaktan, aseton, parfüm, saç spreyi, deterjan gibi kimyasal içerikli ürünlerle temasından kaçınınız.  Kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir kutuda saklayınız.

Takılarınızı günlük temizliğini yumuşak kuru bir bezle nazikçe yapabilirsiniz. Altın kaplama ve oksitlenmiş ürünlerin profesyonel temizliği ve yeniden kaplanması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Sipariş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş gününde kargonuz teslim edilir. 

Ürün elinize geçtikten sonraki 15 gün içerisinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınızda iade tutarını görebilirsiniz. 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER