Lapis Taşlı Kolye

Lapis Lazuli zihini açmak ve aydınlatmak için kullanılan güçlü, yoğun bir taştır. Farkındalığı, kendine güveni, barış ve uyumu, şefkati teşvik eder , kullanıcıyı gün boyunca iyi bir ruh halinde tutmak için çalışır.  Bu yoğun lacivert taş hem solunum hem de sinir sistemlerinin problemlerle savaşmasına yardımcı olmak için etkilidir. Boğazı ve tiroidi temizler, ses sorunları ve boğaz ağrısı çekenler için en iyisidir.

 
Kraliyet ailelerinin favorisi bu iyileştirici kristal  öfkeyi ve olumsuz düşünceleri rahatlatır, duygusal çöküntüler yaşayanlar için faydalıdır, duyuları sakinleştirir, kaygıyı azaltır.
280.00
Seçiniz
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Materyal: 925 ayar Gümüş

Kaplama: 18k sarı altın ya da 18k pembe altın (Lütfen seçiminizi yapınız)

Taş: 6 mm doğal lapis

Zincir: 45 cm, 5cm uzatma/ayarlama bölümü

Bakım: Tüm takılar zaman ve kullanımla eskir, renkleri solar, kaplamaları dökülebilir. Kaçınılmaz olan bu süreci yavaşlatmak birkaç basit önlemle mümkündür.

Takılarınızı banyo yaparken, plajda, spor yaparken kullanmaktan, aseton, parfüm, saç spreyi, deterjan gibi kimyasal içerikli ürünlerle temasından kaçınınız.  Kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir kutuda saklayınız.

Takılarınızı günlük temizliğini yumuşak kuru bir bezle nazikçe yapabilirsiniz. Altın kaplama ve oksitlenmiş ürünlerin profesyonel temizliği ve yeniden kaplanması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Sipariş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş gününde kargonuz teslim edilir. 

Ürün elinize geçtikten sonraki 15 gün içerisinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınızda iade tutarını görebilirsiniz. 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER