Zümrüt Taşlı Kolye

Zümrüt taşının hayata olumlu etkiler yayan en değerli taş olduğu inkar edilemez. Bu büyülü taş, kişiyi yalnızca son derece rahat hissettirmekle kalmayıp, aynı zamanda inanılmaz iyileştirici özelliklere sahiptir.

Zümrüt kişinin bilgeliğini ve zihnin netliğini artırma konusunda harikalar yaratır. Onu üzerinde taşıyan kişinin zekasını arttırır, sosyal ve iş becerilerini geliştirir,  böylece kişiliğini dikkat çekici kılar. Ayrıca, kişinin utangaç olduğu veya bir konuşma başlatmanın zor olduğu durumlarda da çok yararlıdır.

Bu güzel taş sadece özgüveni artırmakla kalmaz, aynı zamanda düşüncelerini zahmetsizce sunmalarına da yardımcı olur. Daha iyi sözlü beceriler edinmek gündeminizdeyse Zümrüt  sizi destekleyecektir. 

Şaşırtıcı iyileştirici özellikleri cilt hastalıklarında, sinir sistemi bozukluklarında ve beyinle ilgili problemlerde de faydalı olabilir. Ayrıca giyen kişinin stres seviyesini de azaltır. Zümrüt taşının iyileştirici güçleri ile varlığınızı koruyun ve muhafaza edin.

425.00
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Materyal: 925 ayar Gümüş

Kaplama: 18k sarı altın

Taş: 3,5 mm doğal zümrüt 

Zincir: 50 cm, 5cm uzatma/ayarlama bölümü

Bakım: Tüm takılar zaman ve kullanımla eskir, renkleri solar, kaplamaları dökülebilir. Kaçınılmaz olan bu süreci yavaşlatmak birkaç basit önlemle mümkündür.

Takılarınızı banyo yaparken, plajda, spor yaparken kullanmaktan, aseton, parfüm, saç spreyi, deterjan gibi kimyasal içerikli ürünlerle temasından kaçınınız.  Kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir kutuda saklayınız.

Takılarınızı günlük temizliğini yumuşak kuru bir bezle nazikçe yapabilirsiniz. Altın kaplama ve oksitlenmiş ürünlerin profesyonel temizliği ve yeniden kaplanması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Sipariş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş gününde kargonuz teslim edilir. 

Ürün elinize geçtikten sonraki 15 gün içerisinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınızda iade tutarını görebilirsiniz. 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER