Malahit Taşlı Kolye

Sakinleştirici.Sadakat.Liderlik.Koruma.Bilgelik.Rahatlık.Denge.Huzur.Kendini anlama.Pozitif dönüşüm.İyileştirme

Pastel yeşilden parlak yeşile değişen ve koyu yeşil spektrumda biten çarpıcı rengiyle tanınan Malahit önemli bir koruma taşıdır.

Malahit çakraları temizler ve aktive eder. Kalbi koşulsuz sevgiye açar. Risk almayı ve değişimi teşvik eder, istenmeyen bağları ve eskimiş kalıpları kırar, kişinin eylemlerinin, düşüncelerinin ve duygularının sorumluluğunu almasına yardımcı olur. Malahit, olumsuz deneyimleri ve eski travmaları serbest bırakır. Olumlu  duyguların seviyesini yükseltmek ve olumsuzluktan kurtulmak isteyenler bu taşı üzerinde taşımalıdır. 

Tükendi
Stoğa gelince haber ver
Seçiniz
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Materyal: 925 Ayar Gümüş

Kaplama: 18k pembe altın ya da kaplamasız gümüş (Lütfen seçiminizi yapınız) (sarı altın seçeneği tükenmiştir)

Taş: 7mm Malahit taşı

Zincir: 45cm, 5cm uzatma/ayarlama bölümü

Bakım: Tüm takılar zaman ve kullanımla eskir, renkleri solar, kaplamaları dökülebilir. Kaçınılmaz olan bu süreci yavaşlatmak birkaç basit önlemle mümkündür. Takılarınızı banyo yaparken, plajda, spor yaparken kullanmaktan, aseton, parfüm, saç spreyi, deterjan gibi kimyasal içerikli ürünlerle temasından kaçınınız.  Kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir kutuda saklayınız.

Takılarınızı günlük temizliğini yumuşak kuru bir bezle nazikçe yapabilirsiniz. Altın kaplama ve oksitlenmiş ürünlerin profesyonel temizliği ve yeniden kaplanması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Sipariş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş gününde kargonuz teslim edilir. 

Ürün elinize geçtikten sonraki 15 gün içerisinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınızda iade tutarını görebilirsiniz. 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER