• Dört Yapraklı Yonca Kolye
  • Dört Yapraklı Yonca Kolye
  • Dört Yapraklı Yonca Kolye
  • Dört Yapraklı Yonca Kolye
  • Dört Yapraklı Yonca Kolye

Dört Yapraklı Yonca Kolye

200,00 TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Genellikle yoncaların üç yaprağı vardır ve bu yapraklar inanç, sevgi ve umudu temsil ederler. Çok nadir bulunan dört yapraklı yoncadaki dördüncü yaprak ise şansı temsil eder. 

ÜRÜN DETAYI

Materyal: 925 ayar Gümüş

Kaplama: 18k sarı altın ya da 18k Pembe altın (Lütfen seçiminizi yapınız)

Geleneksel yöntemlerle sıcak Mine ile renklendirilmiştir. 

Zincir: 45 cm, 5 cm uzatma/ayarlama bölümü

Bakım: Tüm takılar zaman ve kullanımla eskir, renkleri solar, kaplamaları dökülebilir. Kaçınılmaz olan bu süreci yavaşlatmak birkaç basit önlemle mümkündür.

Takılarınızı banyo yaparken, plajda, spor yaparken kullanmaktan, aseton, parfüm, saç spreyi, deterjan gibi kimyasal içerikli ürünlerle temasından kaçınınız.  Kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir kutuda saklayınız.

Takılarınızı günlük temizliğini yumuşak kuru bir bezle nazikçe yapabilirsiniz. Altın kaplama ve oksitlenmiş ürünlerin profesyonel temizliği ve yeniden kaplanması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TESLİMAT & İADE

Sipariş tarihinden sonraki 3 iş günü içerisinde MNG kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş gününde kargonuz teslim edilir. 

Ürün elinize geçtikten sonraki 15 gün içerisinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınızda iade tutarını görebilirsiniz.